Հաղորդաշարը ցուցադրվում է
Ս. թ. փետրվարի 9-ից 17-ը «Երկիր մեդիա» հեռուստաընկերությունը հեռարձակում է «ՏԶԿ/ԹԻ-Հայաստան» ՀԿ-ի` ՀՀ-ում Մեծ Բրիտանիայի դեսպանության աջակցությամբ կազմակերպած «Իմ հարցը ապագա նախագահին» նախագծի հաղորդումների շարքը: Հաղորդաշարը նախագահի թեկնածուներին եզակի հնարավորություն է ընձեռել իրենց ուղերձն արտահայտել երիտասարդ սերնդին: Իրենց հերթին, ավարտական դասարանի աշակերտներին վիճակվել է ոչ միայն հարց ուղղել նախագահի պաշտոնին հավակնող թեկնածուներին, այլև գնահատել զրույցներն ու հանդիպումները:
Հիմնական եթերաժամին հեռարձակվող հաղորդումները կրկնվում են հաջորդ օրը: Նրանք նաև ցուցադրվում են Հայաստանի գլխավոր քաղաքների տեղական հեռուստատեսություններով:

Television shows aired
From February 9 to 17, 2008 "Yerkir Media" television broadcasts series of television shows within the project "My Question to Future President," organized by CRD/TI Armenia with the support of the British Embassy. The presidential candidates have a unique opportunity to convey their messages to the young generation during the talk shows. In their turn, the high school students are entitled not only to ask questions to the presidential hopefuls but also to evaluate the talks and the meetings.
The shows aired in prime time, are repeated the next day. They are also viewed by local television of the Armenian major cities.