Առաջարկություններ ՀՀ հակակոռուպցիոն ռազմավարության և դրա իրականացման 2019-2022 թվականների միջոցառումների ծրագրի վերաբերյալ
Թրանսփարենսի Ինթերնեշնլ հակակոռուպցիոն կենտրոն, Հելսինկյան քաղաքացիական ասամբլեայի Վանաձորի գրասենյակ, Բաց հասարակության հիմնադրամներ - Հայաստան, Իրավունքի զարգացման և պաշտպանության հիմնադրամ և Ժուռնալիստների «Ասպարեզ» ակումբ կազմակերպությունները օգոստոսի 2-ին ներկայացրել են ՀՀ հակակոռուպցիոն ռազմավարության և դրա իրականացման 2019-2022 թվականների միջոցառումների ծրագրի վերաբերյալ հունիսի 20-ին ներկայացված առաջարկությունների լրամշակված տարբերակը:

Recommendations on the Republic of Armenia Anti-Corruption Strategy and Its 2019-2022 Implementation Action Plan
A number of CSOs, including Transparency International Anticorruption Center, Helsinki Citizens’ Assembly Vanadzor Office, Open Society Foundations - Armenia, Law Development and Protection Foundation, and Journalists’ Club “Asparez” came up with comments and recommendations regarding the Draft of the Republic of Armenia 4th Anti-Corruption Strategy and its 2019-2022 implementation action plan.